Bestuur

Info Gewest Fryslân: 

Het Gewest Fryslân kent een aantal besturen en technische commissies die binnen de organisatie van de breedte- en topsport allemaal haar eigen verantwoordelijkheden en taken heeft.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Algemeen Bestuur Gewest Fryslân

Voorzitter: Peter de Jonge
Tel: 06-83674005 / 0513-651006
 
Secretaris: Hans van der Linden
Tel: 0566-689648 / 06-29247874
 
Penningmeester: Harm Nakken
Tel: 058-2673376 / 06-10967135

---------------------------------------------------------------------------------------------

Stichting Topschaatsen Fryslân (STF)

Voorzitter: Jacob Reitsma
Tel.: 06-5584850
Mail: reitsma9@ziggo.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Topsportzaken planning & organisatie

Office managers:

Rianne Kuipers - Hospes 
Tel: 06-33922221
Mail: rianne@gewestfryslan.nl

Annet Middeldorp-Mulder
Tel.: 
06-52869852
Mail: annet@gewestfryslan.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sponsorstichting Gewest Fryslân

Voorzitter: Bauke Jonkman
Tel.: 06-53708988
Mail: bauke@twirre.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger Baancommissie Thialf

Voorzitter: Roelof Bosma
Tel.: 06-55793160
Mail: voorzitter@bcthialf.nl

Secretaris: Siep Luinenburg
Tel.: 06-1205 0595
Mail: secretaris@bcthialf.nl

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

Vertegenwoordiger Baancommissie 11stedenhal

Voorzitter: Douwe Hessel Brouwer
Tel.: 06-53423750
Mail: DHBrouwer@hotmail.com

Secretaris: Afke de Vries
Mail: secretaris@baancommissieelfstedenhal.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger FTC Lange- en kortebaan

Voorzitter: Deze functie is vacant!

Secretaris: Carolina Hut
Mail: carolinahut@hetnet.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger FTC Marathon

Voorzitter: Feike Buma
Mail: feikebuma@kpnplanet.nl

Secretaris: Douwe Boonstra
Tel: 06-48870097
Mail: dboonstr@kpnmail.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger Shorttrack Club Thialf

Voorzitter: Evelien Hoogenberg  
Mail: voorzitter@shorttrackthialf.nl

Penningmeester: Jan Pieter de Groot   

Secretaris: Patrick Schmitz   

Technische Commissie: Niel van der Heide
Telefoon: 06-21542433 

Jeugdschaatsen: Manon van Deursen
Mail: jeugdschaatsen@shorttrackthialf.nl

INFO: www.shorttrackonline.info

---------------------------------------------------------------------------------------------    

Vertegenwoordiger FTC Kunstrijden

Voorzitter: deze functie is vacant
Tel.: 
Mail: 

Secretaris: deze functie is vacant
Mail: gewestfryslan.kunstschaatsen@gmail.com

PenningmeesterMonika Marsnerova
Mail: gewestfryslan.kr.penningmeester@gmail.com

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger FTC Inline-skaten
Voorzitter: Jan Vonk
Tel.: 06-53220121
Mail: j.vonk58@ziggo.nl

Secretaris: Mark van der Grijp
Tel.: 06-15087719
Mail: mavdg@me.com

Sponsoren / Partners / Suppliers