Bestuur

Bestuur

Bestuur baancommissie Thialf en 11stedenhal

Gewest Fryslân

Het Gewest Fryslân kent een aantal besturen en technische commissies die allemaal haar eigen verantwoordelijkheden en taken kent binnen de organisatie van de breedte- en topsport.
 

Stichting Topschaatsen Fryslân (STF)

Voorzitter: Jacob Reitsma

Tel.: 06-5584850
Mail: reitsma9@ziggo.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Office manager (Topsport zaken: planning & organisatie)

Rianne Kuipers - Hospes (afwezig i.v.m zwangerschapverlof)

Tel: 06-33922221
Mail: rianne@gewestfryslan.nl

Annet Middeldorp

Tel.: 06-33922221
Mail: annet@gewestfryslan.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Algemeen Bestuur Gewest Fryslân

Voorzitter: Peter de Jonge
 
Tel: 06-83674005 / 0513-651006
 
Secretaris: Hans van der Linden
 
Tel: 0566-689648 / 06-29247874
 
Penningmeester: Harm Nakken
 
Tel: 058-2673376 / 06-10967135

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger Sponsorcommissie

Voorzitter: Bauke Jonkman

Tel.: 06-53708988
Mail: bauke@twirre.nl

Secretaris: Jose Zijlstra

Tel.: 06-23763601
Mail: jose@twirre.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger Baancommissie Thialf
 

Voorzitter: Andre Walrecht

Tel.: 0513-640475 / 06-53936846
Mail: a.walrecht2@upcmail.nl

Secretaris: Froukje Zonderland

Tel.: 06-22639147
Mail: froukjezonderland@ziggo.nl

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

Vertegenwoordiger Baancommissie 11stedenhal

Voorzitter: Douwe Hessel Brouwer

Tel.: 06-53423750
Mail: DHBrouwer@hotmail.com

Secretaris: Afke de Vries
Mail: secretaris@baancommissieelfstedenhal.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Lange- en kortebaan

Voorzitter: Deze functie is vacant!

Secretaris: Carolina Hut

Mail: carolinahut@hetnet.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Marathon
 

VoorzitterFeike Buma

Tel: 06- 0623214077 
 
SecretarisDouwe Boonstra
Tel: 06-48870097

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Shorttrack

Voorzitter: Evelien Hoogenberg

Tel: 06-13323680

Mail: voorzitter@shorttrackthialf.nl

Secretaris: Patrick Schmitz

Tel: 06-48870097

Mail: secretaris@shorttrackthialf.nl

Penningmeester: Jan-Pieter de Groot

Tel: 06-34513264

Mail: penningmeester@shorttrackthialf.nl

Jeugdschaatsen: Manon van Deursen

Tel: 06-55303934

Mail: jeugdschaatsen@shorttrackthialf.nl

Technische Commissie: Niel van der Heide

Tel: 06-21542433

Mail: tb@shorttrackthialf.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------    

Vertegenwoordiger T.C. Kunstrijden

Voorzitter: Geert Aikema
Tel.: 06-19003127
Mail: omahxl@gmail.com

Secretaris:
Mail: gewestfryslan.kunstschaatsen@gmail.com

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Inline-skaten

Voorzitter: Jan Vonk
Tel.: 06-53220121
Mail: j.vonk58@ziggo.nl

Secretaris: Mark van der Grijp
Tel.: 06-15087719
Mail: mavdg@me.com

-------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

Sponsoren / Partners / Suppliers