Nieuws

Meer recent nieuws

Selecties bekend voor komend seizoen

12mei

Een nieuw schaatsseizoen met veel nieuwe gezichten

Development Team Fryslân – onder leiding van Henk Hospes

Jur Veenje, Marrit Fledderus, Ids Bouma, Helga Drost, Tom Kant, Thijs Govers, Isabelle van Elst, Janine Smit, Sanneke de Neeling, Sanne in t Hof, Dione Voskamp, Lotte van Beek, Jeroen Janissen, Teun de Wit

KNSB Talent Team Noord Fryslân – onder leiding van Peter Kolder

Sanne Westra, Megan Sokolov, Myrthe de Boer, Jildou Schaaf, Jildou Hoekstra, Ramona Westerhuis, Gert Wierda, Tim Prins, Rinse Bart de Glee, Hylke de Boer, Hidde Westra, Matthieu Hollaar, Klaas Meekma

KNSB Talent Team Noord – onder leiding van Dave Versteeg

Niels Kimga, Hugo Bosma, Steyn Land, Jens van t Wout, Hessel van Berkum, Brian van Riet, Jenning de Boo, Chris Brijder, Bas van der Valk, Niels Bergsma, Justus Klaster, Gioya Lancee, Anne Floor Otter, Esmee Roes, Femke de Boer, Suze Kingma, Teun Boer, Marijn Wiersma

RTC Inline Fryslân – onder leiding van Valentina Berga 

Remon Kwant, Jeroen de Kroon, Gijs Kamp, Fleur Veen, Berber Vonk, Moniek Klijnstra, Fleur Huls, Sascha Schenk, Lotte Veenstra, Maya de Jong, Dinly Koster

FTC Langebaan – onder leiding van Ian Steen

Michiel de Jong, Mads Kuiken, Julie van der Tempel, Mathijs van Zwieten, Jasper Krommenhoek, Jort Boomhouwer, Sterre Jonkers, Naomi van der Werf, Esme Stollenga, Marit Steunenberg, Stef Brandsen, Joep Kalverdijk

FTC Langebaan – onder leiding van Frits Wouda

Sylvia de Vries, Sille Hut, Marije Steneker, Leia van der Tempel, Jurjen Hiemstra, Silke Hijma

FTC Langebaan – onder leiding van Petra Hooijenga

Marika de Glee, Rianne van der Leij, Laura de Vries, Colin Breed, Joop Sinnema, Mats Westra, Milan Rietveld, Mats Bendijk, Johan Bouwhuis, Robbert Jan van Hardeveld, Sietse de Vries, Sil van der Veen, Mika Kolder, Tijn Borst, Kimberly de Lang

FTC Shorttrack – onder leiding van Hilda Wijnja

Anna Marit Sybrandi, Ilse Tuinstra, Emiel Scheepstra, Noah Liam van Riet, Jurre Sybrandi, Glenne van der Veen, Robin Metz, Mathys Faber, Tsjerk van der Meer, Sophie Nijboer, Lotte Donderwinkel, Sietske van der Meer, Dedmer Bouma, Rinze Koenen.

FTC Inline – onder leiding van Sander de Graaff

Christiaan Land, Jenning de Boo, Simone Veenstra, Udo van Wier, Ramon Pronk, Rick van den Akker, Bianca van der Meer.

FTC Kunstrijden – onder leiding van Carla Hoving

Sophia Aikema, Dyonne Blaauwwiekel, Jennifer Tammes, Silke Middeldorp, Anna de Groot, Julia van Helmont, Sarai Stumpe, Lucinda van der Meulen.

Terug naar het overzicht

Sponsoren / Partners / Suppliers